Hana Sugisaki

Japonya asıllı güzel oyuncu Hana Sugisaki son dönemde oynadığı popüler filmler ile adından söz ettirmeye başladı. 2 Ekim 1997 doğumlu olan Hana Sugisaki genç yaşta parlayan yıldızlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. 21 Yaşındaki oyuncu önümüzdeki dönemlerde de adını sıkça duyuracağa benziyor. Kendine has güzelliği ve sempatik tavırları ile dikkat çeken Hana Sugisaki tarihsel savaş filmleri ve fantastik filmlerdeki savaş sahneleri ile beğeni topluyor.

Hana Sugisaki Filmleri

Blade Of The Immortal Filmi Hana Sugisaki

İlk olarak 2015 yapımı Pieta in the Toilet filmi ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Dram ve romantik ögeleri barındıran bu filmden sonra Mozu The Movie filminde daha ufak rollerde oynamıştır. Aynı yıl School’s Staircase isimli dizide rol almıştır. Dram türündeki dizi lisede yaşanan zorlukları esas almaktaydı.

2016 Yılına gelindiğinde orjinal adı ile Yu wo wakasuhodo no atsui ai olan ve İngilizce’de Her Love Boils Bathwater adı ile çevrilmiş olan filmde başrolde oynamıştır. 2017 Yılında ise Mary and the Witch’s Flower isimli animasyon filminde seslendirme yapmıştır. Bu animasyon filmide sihirbazlık okuluna giden ufak bir kızın maceralarını anlatmaktadır.

Blade of the Immortal isimli yapım ile 2017 yılında dünya çapında tanınırlığı daha da artan Hana Sugisaki bu ününe fantastik ögeler barındıran Bleach isimli filmdeki performansıyla taçlandırmıştır.

Hana Sugisaki‘nin gelecek programına baktığımızda ise; 2018 Yılında Perfect World isimli filmde de başrolde oynayacağını görüyoruz.

Hana Sugisaki – Başrol Oynadığı Bleach Filminden Bir Sahne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © 2018 Yenge.org
top