Sofia Vergara

Sofia Vergara

Asıl adı Sofia Margarita Vergara olan 1972 yılı doğumlu Kolombiyalı olan aktris 5 kardeşli bir ailenin kızıdır.18 yaşında evlenen Vergara kısa bir süre zarfı için de oğlu Manolo’yu dünyaya getirmiştir. Biten evliliğinin ardından dişçilik bölümüne başlamıştır. Mankenlik ile başlayan serüveni televizyon dünyasına yaptığı geçiş ile hayatı tamamen değişmiştir. Seksi oyuncu zaman içerisinde aranan isimler arasında yerini almıştır. Birçok dergide kapak olan Sofia sunuculuk yaparak ve reklam ve filmlerde oynayarak çok yönlü olarak ününe ün katmayı başarmıştır.

2009 yılında Modern Family Dizisindeki Gloria Delgado Prichett Rolü ile zirvede yerini almıştır. Yer aldığı birçok başarılı projenin dışında seksiliği ile gündem de yerini alan ünlü yıldız güzelliğinin yanı sıra düzgün fiziği ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

2000 yılında konan tiroit kanseri teşhisi sebebi ile zor günler geçiren Sofia gerekli tedavi ile sağlığına kavuşmuştur.40’lı yaşlara adım atmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şekilde ödün vermemiştir.

Yengeç burcu olan Sofia burcunun özelliklerini taşımaktadır. Ela gözleri ve koyu sarı saçları ile gözleri üzerinde toplamayı başaran Sofia 63 kilo ve 170 boyundadır.23 yaşında geldiğinde düşük bütçeli bir dizide rol almıştır.

AskMen dergisinin Dünyanın en çekici kadınları listesinde birinci olan Sofia başarılarını özgünlüğüne ve çabasına borçlu olduğunu dile getirmektedir. Erken yaşta yaptığı evlilik sonucunda ayrıldığında tekrar döndüğü eğitim ve kariyer hayatı ile güçlü bir anane olmayı başarmış ve bir idol olacak kadar kendini geliştirmiştir.

Sofia Vergara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © 2018 Yenge.org
top